Allan César in 2024
| Full name | Allan César Oliveira Caxias |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Brazil |
| Club | America-RN |
| Position | Midfielder |
| Height | 170 cm |
| Weight | 63 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Allan César Oliveira Caxias |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Brazil |
| Club | America-RN |
| Position | Midfielder |
| Height | 170 cm |
| Weight | 63 kg |
| Currently Injured | No |