Alexsandro in 2023
| Full name | Alexsandro dos Santos Ferreira |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Brazil |
| Club | Hebei Kungfu |
| Position | Attacker |
| Height | 175 cm |
| Weight | 76 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Alexsandro dos Santos Ferreira |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Brazil |
| Club | Hebei Kungfu |
| Position | Attacker |
| Height | 175 cm |
| Weight | 76 kg |
| Currently Injured | No |