A. Terzić in 2016
| Full name | Aleksa Terzić |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Serbia |
| Club | Serbia U17 |
| Position | Defender |
| Height | 184 cm |
| Weight | 79 kg |
| Currently Injured | No |
A. Terzić 2016 Appearances
| Appearances | 8 |
|---|---|
| Starts | 4 |
| Substitutions | 4 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 509 |
| Goals | 0 |
| Full name | Aleksa Terzić |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Serbia |
| Club | Serbia U17 |
| Position | Defender |
| Height | 184 cm |
| Weight | 79 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 8 |
|---|---|
| Starts | 4 |
| Substitutions | 4 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 509 |
| Goals | 0 |