Abdulla Adil in 2024
| Full name | Abdulla Adil |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | China PR |
| Club | Changchun Yatai |
| Position | Attacker |
| Height | 180 cm |
| Weight | 76 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Abdulla Adil |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | China PR |
| Club | Changchun Yatai |
| Position | Attacker |
| Height | 180 cm |
| Weight | 76 kg |
| Currently Injured | No |