A. Zaynivov in 2025
| Full name | Alimkhan Zaynivov |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Russia |
| Club | Dynamo Makhachkala II |
| Position | Midfielder |
| Height | 182 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Alimkhan Zaynivov |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Russia |
| Club | Dynamo Makhachkala II |
| Position | Midfielder |
| Height | 182 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |