A. Yutani in 2025
| Full name | Azuri Yutani |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Japan |
| Club | Vegalta Sendai |
| Position | Midfielder |
| Height | 180 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
A. Yutani 2025 Appearances
Other Seasons
| Full name | Azuri Yutani |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Japan |
| Club | Vegalta Sendai |
| Position | Midfielder |
| Height | 180 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |