A. Tounkara in 2024
| Full name | Aïssatou Tounkara |
|---|---|
| Age | 30 |
| Nationality | France |
| Club | FC Fleury 91 W |
| Position | Defender |
| Height | 174 cm |
| Weight | 60 kg |
| Currently Injured | No |
A. Tounkara 2024 Appearances
| Appearances | 7 |
|---|---|
| Starts | 4 |
| Substitutions | 3 |
| Substituted | 2 |
| Minutes | 342 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Passes | 67 (% acc) |
| Duels | 3 (1 won) |
| Rating | 6.60 |