A. Serebryakov in 2025
| Full name | Artem Serebryakov |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Russia |
| Club | Krylya Sovetov II |
| Position | Midfielder |
| Height | 182 cm |
| Weight | 80 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Artem Serebryakov |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Russia |
| Club | Krylya Sovetov II |
| Position | Midfielder |
| Height | 182 cm |
| Weight | 80 kg |
| Currently Injured | No |