A. Serdyuk in 2012
| Full name | Artem Serdyuk |
|---|---|
| Age | 33 |
| Nationality | Russia |
| Club | |
| Position | Attacker |
| Height | 187 cm |
| Weight | 80 kg |
| Currently Injured | No |
A. Serdyuk 2012 Appearances
| Appearances | 10 |
|---|---|
| Starts | 10 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 900 |
| Goals | 1 |
| Full name | Artem Serdyuk |
|---|---|
| Age | 33 |
| Nationality | Russia |
| Club | |
| Position | Attacker |
| Height | 187 cm |
| Weight | 80 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 10 |
|---|---|
| Starts | 10 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 900 |
| Goals | 1 |