Ariel Reinero in 2022
| Full name | Ariel Reinero |
|---|---|
| Age | 28 |
| Nationality | Argentina |
| Club | Carabobo FC |
| Position | Attacker |
| Height | 183 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Ariel Reinero |
|---|---|
| Age | 28 |
| Nationality | Argentina |
| Club | Carabobo FC |
| Position | Attacker |
| Height | 183 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |