A. Pipo in 2022
| Full name | Aleksey Pipo |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Russia |
| Club | Chelyabinsk |
| Position | Midfielder |
| Height | 178 cm |
| Weight | 65 kg |
| Currently Injured | No |
A. Pipo 2022 Appearances
| Appearances | 8 |
|---|---|
| Starts | 4 |
| Substitutions | 4 |
| Substituted | 3 |
| Minutes | 392 |
| Goals | 0 |
| Full name | Aleksey Pipo |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Russia |
| Club | Chelyabinsk |
| Position | Midfielder |
| Height | 178 cm |
| Weight | 65 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 8 |
|---|---|
| Starts | 4 |
| Substitutions | 4 |
| Substituted | 3 |
| Minutes | 392 |
| Goals | 0 |