A. Oshoala in 2012
| Full name | Asisat Lamina Oshoala |
|---|---|
| Age | 30 |
| Nationality | Nigeria |
| Club | Nigeria U20 W |
| Position | Attacker |
| Height | 173 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
A. Oshoala 2012 Appearances
| Appearances | 5 |
|---|---|
| Starts | 4 |
| Substitutions | 1 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 393 |
| Goals | 0 |