Azman Ilham bin Haji Mohamed Noor in 2013
| Full name | Azman Ilham bin Haji Mohamed Noor |
|---|---|
| Age | 33 |
| Nationality | Brunei Darussalam |
| Club | DPMM FC |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 180 cm |
| Weight | 74 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Azman Ilham bin Haji Mohamed Noor |
|---|---|
| Age | 33 |
| Nationality | Brunei Darussalam |
| Club | DPMM FC |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 180 cm |
| Weight | 74 kg |
| Currently Injured | No |