A. Marić in 2017
| Full name | Adnan Marić |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Sweden |
| Club | Swansea |
| Position | Midfielder |
| Height | 181 cm |
| Weight | 76 kg |
| Currently Injured | No |
A. Marić 2017 Appearances
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | 2 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 180 |
| Goals | 0 |
| Full name | Adnan Marić |
|---|---|
| Age | 26 |
| Nationality | Sweden |
| Club | Swansea |
| Position | Midfielder |
| Height | 181 cm |
| Weight | 76 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | 2 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 180 |
| Goals | 0 |