Amar Kvakić in 2019
| Full name | Amar Kvakić |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Bosnia and Herzegovina |
| Club | SV Kapfenberg |
| Position | Defender |
| Height | 191 cm |
| Weight | 83 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Amar Kvakić |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Bosnia and Herzegovina |
| Club | SV Kapfenberg |
| Position | Defender |
| Height | 191 cm |
| Weight | 83 kg |
| Currently Injured | No |