A. Korzhunov in 2013
| Full name | Artem Korzhunov |
|---|---|
| Age | 28 |
| Nationality | Russia |
| Club | |
| Position | Midfielder |
| Height | 175 cm |
| Weight | 65 kg |
| Currently Injured | No |
A. Korzhunov 2013 Appearances
| Appearances | 8 |
|---|---|
| Starts | 4 |
| Substitutions | 4 |
| Substituted | 5 |
| Minutes | 342 |
| Goals | 1 |
| Full name | Artem Korzhunov |
|---|---|
| Age | 28 |
| Nationality | Russia |
| Club | |
| Position | Midfielder |
| Height | 175 cm |
| Weight | 65 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 8 |
|---|---|
| Starts | 4 |
| Substitutions | 4 |
| Substituted | 5 |
| Minutes | 342 |
| Goals | 1 |