Ãlvaro Killane in 2025
| Full name | Álvaro Killane Giardini |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Argentina |
| Club | Las Palmas |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 186 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Álvaro Killane Giardini |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Argentina |
| Club | Las Palmas |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 186 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |