A. Khaitov in 2027
| Full name | Azizbek Khaitov |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Tajikistan |
| Club | Tajikistan |
| Position | Midfielder |
| Height | 176 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Azizbek Khaitov |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Tajikistan |
| Club | Tajikistan |
| Position | Midfielder |
| Height | 176 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |