A. Kalyashin in 2011
| Full name | Aleksandr Kalyashin |
|---|---|
| Age | 28 |
| Nationality | Russia |
| Club | |
| Position | Defender |
| Height | 183 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |
A. Kalyashin 2011 Appearances
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 2 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 39 |
| Goals | 0 |
| Full name | Aleksandr Kalyashin |
|---|---|
| Age | 28 |
| Nationality | Russia |
| Club | |
| Position | Defender |
| Height | 183 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 2 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 2 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 39 |
| Goals | 0 |