A. HolewiÅski in 2026
| Full name | Axel Holewiński |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Poland |
| Club | Poland U19 |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 194 cm |
| Weight | 87 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Axel Holewiński |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Poland |
| Club | Poland U19 |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 194 cm |
| Weight | 87 kg |
| Currently Injured | No |