A. Gaye in 2021
| Full name | Adiouma Gaye |
|---|---|
| Age | 31 |
| Nationality | Senegal |
| Club | Romorantin |
| Position | Defender |
| Height | 183 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |
A. Gaye 2021 Appearances
| Appearances | 26 |
|---|---|
| Starts | 26 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 2323 |
| Goals | 0 |
| Full name | Adiouma Gaye |
|---|---|
| Age | 31 |
| Nationality | Senegal |
| Club | Romorantin |
| Position | Defender |
| Height | 183 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 26 |
|---|---|
| Starts | 26 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 2323 |
| Goals | 0 |