A. Drakpe in 2018
| Full name | Augustin Drakpe |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Netherlands |
| Club | Sparta Rotterdam II |
| Position | Defender |
| Height | 185 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Augustin Drakpe |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Netherlands |
| Club | Sparta Rotterdam II |
| Position | Defender |
| Height | 185 cm |
| Weight | 78 kg |
| Currently Injured | No |