A. Díaz in 2025
| Full name | Alec Díaz |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Puerto Rico |
| Club | Puerto Rico |
| Position | Attacker |
| Height | 175 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Alec Díaz |
|---|---|
| Age | 24 |
| Nationality | Puerto Rico |
| Club | Puerto Rico |
| Position | Attacker |
| Height | 175 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |