A. Cheredinov in 2025
| Full name | Artem Cheredinov |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | Kazakhstan |
| Club | Kyzyl-Zhar |
| Position | Attacker |
| Height | 182 cm |
| Weight | 74 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Artem Cheredinov |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | Kazakhstan |
| Club | Kyzyl-Zhar |
| Position | Attacker |
| Height | 182 cm |
| Weight | 74 kg |
| Currently Injured | No |