A. Chaly in 2024
| Full name | Artem Chaly |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Russia |
| Club | Krylia Sovetov |
| Position | Midfielder |
| Height | 177 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Artem Chaly |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Russia |
| Club | Krylia Sovetov |
| Position | Midfielder |
| Height | 177 cm |
| Weight | 68 kg |
| Currently Injured | No |