A. Brítez in 2024
| Full name | Abel Rodrigo Brítez Rojas |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Paraguay |
| Club | Cerro Porteno |
| Position | Defender |
| Height | 183 cm |
| Weight | 77 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Abel Rodrigo Brítez Rojas |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Paraguay |
| Club | Cerro Porteno |
| Position | Defender |
| Height | 183 cm |
| Weight | 77 kg |
| Currently Injured | No |