A. Bocharov in 2014
| Full name | Anton Bocharov |
|---|---|
| Age | 28 |
| Nationality | Russia |
| Club | |
| Position | Defender |
| Height | 180 cm |
| Weight | 71 kg |
| Currently Injured | No |
A. Bocharov 2014 Appearances
| Appearances | 20 |
|---|---|
| Starts | 10 |
| Substitutions | 10 |
| Substituted | 4 |
| Minutes | 1078 |
| Goals | 0 |
| Full name | Anton Bocharov |
|---|---|
| Age | 28 |
| Nationality | Russia |
| Club | |
| Position | Defender |
| Height | 180 cm |
| Weight | 71 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 20 |
|---|---|
| Starts | 10 |
| Substitutions | 10 |
| Substituted | 4 |
| Minutes | 1078 |
| Goals | 0 |