A. Besio in 2023
| Full name | Alessio Besio |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Switzerland |
| Club | Freiburg II |
| Position | Attacker |
| Height | 185 cm |
| Weight | 80 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Alessio Besio |
|---|---|
| Age | 20 |
| Nationality | Switzerland |
| Club | Freiburg II |
| Position | Attacker |
| Height | 185 cm |
| Weight | 80 kg |
| Currently Injured | No |