A. Beck in 2016
| Full name | Adrian Beck |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Germany |
| Club | Hoffenheim II |
| Position | Midfielder |
| Height | 186 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
A. Beck 2016 Appearances
| Appearances | 4 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 4 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 58 |
| Goals | 1 |
| Full name | Adrian Beck |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Germany |
| Club | Hoffenheim II |
| Position | Midfielder |
| Height | 186 cm |
| Weight | 75 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 4 |
|---|---|
| Starts | 0 |
| Substitutions | 4 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 58 |
| Goals | 1 |