A. Balbo in 2022
| Full name | Alessandro Balbo |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Argentina |
| Club | Union Santa Fe |
| Position | Defender |
| Height | 178 cm |
| Weight | 73 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Alessandro Balbo |
|---|---|
| Age | 23 |
| Nationality | Argentina |
| Club | Union Santa Fe |
| Position | Defender |
| Height | 178 cm |
| Weight | 73 kg |
| Currently Injured | No |