Abdulmalik Al Oyayari in 2026
| Full name | Abdulmalik Ahmed Abdulaziz Al Oyayari |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Saudi Arabia |
| Club | Saudi Arabia |
| Position | Midfielder |
| Height | 171 cm |
| Weight | 67 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Abdulmalik Ahmed Abdulaziz Al Oyayari |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | Saudi Arabia |
| Club | Saudi Arabia |
| Position | Midfielder |
| Height | 171 cm |
| Weight | 67 kg |
| Currently Injured | No |