P. Inthamm in 2022
| Full name | Phongwarin Inthamm |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Thailand |
| Club | Khon Kaen United |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 183 cm |
| Weight | 77 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Phongwarin Inthamm |
|---|---|
| Age | 19 |
| Nationality | Thailand |
| Club | Khon Kaen United |
| Position | Goalkeeper |
| Height | 183 cm |
| Weight | 77 kg |
| Currently Injured | No |