Yaroslav Bazaev in 2021
| Full name | Yaroslav Bazaev |
|---|---|
| Age | 18 |
| Nationality | Ukraine |
| Club | Oleksandria |
| Position | Midfielder |
| Height | 174 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Yaroslav Bazaev |
|---|---|
| Age | 18 |
| Nationality | Ukraine |
| Club | Oleksandria |
| Position | Midfielder |
| Height | 174 cm |
| Weight | 70 kg |
| Currently Injured | No |