Ahmad Al Balooshi in 2025
| Full name | Ahmad Jassim Hassan Hassan Al Balooshi |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | United Arab Emirates |
| Club | Al Nasr |
| Position | Defender |
| Height | 169 cm |
| Weight | 66 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Ahmad Jassim Hassan Hassan Al Balooshi |
|---|---|
| Age | 22 |
| Nationality | United Arab Emirates |
| Club | Al Nasr |
| Position | Defender |
| Height | 169 cm |
| Weight | 66 kg |
| Currently Injured | No |