Mohamed Ali Hussain Abdulla Alobaidi in 2021
| Full name | Mohamed Ali Hussain Abdulla Alobaidi |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | United Arab Emirates |
| Club | Al Wahda FC |
| Position | Defender |
| Height | 182 cm |
| Weight | 64 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Mohamed Ali Hussain Abdulla Alobaidi |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | United Arab Emirates |
| Club | Al Wahda FC |
| Position | Defender |
| Height | 182 cm |
| Weight | 64 kg |
| Currently Injured | No |