Aybolat Makuov in 2021
| Full name | Aybolat Makuov |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Kazakhstan |
| Club | Atyrau |
| Position | Midfielder |
| Height | 177 cm |
| Weight | 73 kg |
| Currently Injured | No |
| Full name | Aybolat Makuov |
|---|---|
| Age | 25 |
| Nationality | Kazakhstan |
| Club | Atyrau |
| Position | Midfielder |
| Height | 177 cm |
| Weight | 73 kg |
| Currently Injured | No |