S. Abali in 2023
| Full name | Sefik Abali |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Türkiye |
| Club | Erzin Spor |
| Position | Defender |
| Height | 192 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |
S. Abali 2023 Appearances
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 82 |
| Goals | 0 |
| Full name | Sefik Abali |
|---|---|
| Age | 21 |
| Nationality | Türkiye |
| Club | Erzin Spor |
| Position | Defender |
| Height | 192 cm |
| Weight | 72 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 1 |
|---|---|
| Starts | 1 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 1 |
| Minutes | 82 |
| Goals | 0 |