Ņ. Pačko in 2019
| Full name | Ņikita Pačko |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | Latvia |
| Club | Dinamo-Auto |
| Position | Midfielder |
| Height | 179 cm |
| Weight | 66 kg |
| Currently Injured | No |
Ņ. Pačko 2019 Appearances
| Appearances | 3 |
|---|---|
| Starts | 3 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 270 |
| Goals | 0 |
| Full name | Ņikita Pačko |
|---|---|
| Age | 27 |
| Nationality | Latvia |
| Club | Dinamo-Auto |
| Position | Midfielder |
| Height | 179 cm |
| Weight | 66 kg |
| Currently Injured | No |
| Appearances | 3 |
|---|---|
| Starts | 3 |
| Substitutions | 0 |
| Substituted | 0 |
| Minutes | 270 |
| Goals | 0 |